SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

Sipariş Teslimleri
Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde adresinize teslim edilir. Sabah saat 10:00dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. 
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri 

Kargo bedeli müşteriye aittir.

İPTAL,İADE,DEĞİŞİM Taleplerinizde kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır.

Tesisat uyumsuzluğu gibi sorunlardan ötürü değişim taleplerinizde kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır.

 

Ürün Portföyümüz
Firmamız, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, ahlak kurallarına aykırı, bölücü veya kışkırtıcı ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez. www.mak-teknik.com iştirak konusu tüm mekanik,tesisat,ısıtma,soğutma,endüstriyel ve otomasyon ürünleri satışıdır. Ürünlerimiz ile ilgili teknik servis hizmeti yetkili servisler tarafından sağlanmaktadır.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, müşteri hizmetleri yetkililerine makteknik068@gmail.com  e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Sipariş Takibi: 
Sitemiz üye panelinden sipariş takibi yapılabilmektedir. Sipariş ile ilgili tüm sorular için makteknik068@gmail.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

GARANTİ

Sitemizden aldığınız her ürün, 2 yıl fabrika ve üretim hatalarına karşı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklar için, müşterilerimizin ürünle ilgili teknik servislerle diyaloğa geçmesi gerekmektedir.

SATIŞ İPTALİ VE ÜRÜN İADE

Alıcı genel olarak satın aldığı ürünlere ait siparişleri aynı gün içerinde 0382 212 36 15 numaralı telefonu arayarak siparişlerini kargoya verilmeden önce iptal ettirebilir. Siparişin kargoya verilmesi durumunda ise ürün alıcıya ulaştığında tahrip etmeden, kullanmadan, ambalajı açılmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren sekiz ( 8) iş günü içinde neden belirterek ve kargo ücreti tarafından karşılanarak iade edebilir.

 

 

 

 

 

İADE

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. 
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları)(( Firmalar için İADE FATURASI)) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. 
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
- Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

İade İşlemleri
- Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, Kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.